Generał wraca! Serbka Miljana Bojović ponownie zagra w Polkowicach!

Polkowiccy kibice znają Bojović doskonale. „Mili” reprezentowała naszą drużynę w pierwszej części sezonu 2015/2016 i wróciła w połowie mistrzowskich rozgrywek edycji 2017/2018. Serbska rozgrywająca była jedną z bohaterek walki o złoto. Jej celny trzypunktowy rzut w ostatniej sekundzie akcji w końcówce trzeciego meczu półfinałowego z Wisłą CanPack Kraków dał CCC przepustkę do wielkiego finału. Miljana wróci do Polkowic po rocznej przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim. Po narodzinach córki szybko wróciła do treningów i razem z reprezentacją Serbii przygotowuje się do Mistrzostw Europy.

Mierząca 181 cm serbska rozgrywająca w przeszłości reprezentowała znane europejskie kluby, m.in. Fenerbahce Stambuł i Bourges Basket. Z Good Angels Koszyce pięciokrotnie sięgała po mistrzostwo Słowacji, także pod wodzą trenera Marosa Kovacika. „Mili” sympatię polkowickich kibiców zdobyła dzięki swojej waleczności, niezwykle przyjaznej osobowości oraz byciu prawdziwym generałem parkietu.

Bardzo się cieszę, że będziemy mogli ponownie oglądać Miljanę w koszulce CCC. To koszykarka, która doskonale rozumie grę i wie, jak wykorzystać mocne strony koleżanek z zespołu, czyniąc je jeszcze lepszymi zawodniczkami – ocenia Marcin Indzierowski, Generalny Menedżer CCC Polkowice.

Aktualnie, oprócz zakontraktowanej właśnie Bojović, ważną umowę z CCC posiada także Weronika Gajda. O kolejnych podpisanych kontraktach będziemy informować na bieżąco.

Share This