We wtorkowe popołudnie w hali Szkoły Podstawowej nr 2 odbył się mecz pokazowy pomiędzy mieszkańcami Polkowic z koszykarkami CCC Polkowice. Organizatorami tego wydarzenia była gmina Polkowice i Miejski Klub Sportowy Polkowice.

Zespół CCC Polkowice reprezentowały Justyna Jeziorna, Dominika Owczarzak oraz Karolina Puss. Mieszkańcy Polkowic co prawda musieli uznać wyższość koszykarek CCC Polkowice, ale to nie wynik był rzeczą najważniejszą. Liczyła się wspólna zabawa i uśmiech na twarzach. Ten plan został zrealizowany!

Polkowiczanie otrzymali m.in. bilety na sobotni mecz CCC Polkowice ze ślęzą Wrocław, klubowe kalendarze na 2015 rok oraz gadżety. Nie zabrakło zaproszenia na kolejny pojedynek, który odbędzie się jutro (17 grudnia) o godz. 17:30!

Serdecznie zapraszamy!