Jutro ostatnia kolejka Tauron Basket Ligi Kobiet. Nasze dziewczyny zmierzą się z łódzkim Widzewem. Początek meczu o godzinie 18.

Po dość niespodziewanej jednopunktowej porażce w Siedlcach nasz zespół wraca do Polkowic, by zakończyć sezon zasadniczy. Za rywala polkowiczanki będą mieć łódzki Widzew. Pierwszy mecz pomiędzy jutrzejszymi rywalami został rozegrany 6 grudnia poprzedniego roku. Wówczas w Łodzi nasze dziewczyny wygrały 51:42, a największy udział w tym zwycięstwie miały Nicole Michael i Nikki Greene, które solidarnie rzuciły po 13 punktów. W tamtym pojedynku kluczowe znaczenie miała druga kwarta, którą nasz zespół wygrał różnicą 15 punktów. Wypracowanej wówczas przewagi polkowiczanki nie oddały już do samego końca. Oby podobnie było i tym razem. Początek jutrzejszego meczu o godzinie 18. Fanów naszej drużyny zapraszamy do hali sportowej przy ulicy Dąbrowskiego. Z waszym wsparciem podopiecznym trenera Czeczuro będzie łatwiej.

Posłuchajcie co o meczu z Siedlcami oraz zbliżających się play-offach powiedział szkoleniowiec naszej drużyny.

Rozmowa z Vadimem Czeczuro, trenerem MKS Polkowice