Kolejną koszykarką, która będzie reprezentować w nowym sezonie CCC Polkowice jest 23-letnia Magdalena Idziorek.

Nowa koszykarka naszej drużyny od początku swojej kariery była związana z klubami ze stolicy Wielkopolski. W sumie na poziomie ekstraklasy rozegrała blisko 100 meczów. W ostatnim sezonie 23-letnia zawodniczka rozegrała 22 spotkania w barwach JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań. Notowała średnio 5,3 punktu, a także 1,4 zbiórki. średnio spędzała na parkiecie w tych pojedynkach nieco ponad 18 minut.

Magda Idziorek to kolejna zawodniczka w składzie CCC Polkowice. Przypominamy, że do sponsorowania klubu wrócił Dariusz Miłek i jego firma CCC. W nowym sezonie klub zamierza włączyć się do walki o mistrzostwo Polski.