Mierząca 183 cm 24-latka związała się z naszym klubem na kolejny sezon.  To dobra wiadomość, bo występująca na pozycji niskiej skrzydłowej zawodniczka ma nie tylko spore koszykarskie umiejętności, ale także wolę walki i jest nieustępliwa.

Kaczmarska przygodę z koszykówką rozpoczynała w Arcus AZS Łomianki. Było to w 2006 roku. Potem broniła jeszcze barw Lotosu Gdynia oraz AZS OPTeam Rzeszów. Stamtąd trafiła w 2014 roku do Polkowic. W poprzednim sezonie występując w naszym klubie zdobywała w rozgrywkach Tauron Basket Ligi Kobiet średnio 5,6 punktu na mecz. Ponadto zbierała średnio 2,4 piłki oraz zanotowała 0,9 przechwytu na mecz. Fanom czwartej drużyny ekstraklasy dała się poznać jako koszykarka ambitna, waleczna, zostawiająca na parkiecie serce i potrafiąca swoją nieustępliwością zarażać koleżanki. Liczymy, że podobnie będzie się także spisywać w zbliżających się rozgrywkach Tauron Basket Ligi Kobiet.

Fot. Mariusz Radowicz