Kolejna zawodniczka z mistrzowskiej drużyny zostanie w CCC. Skład „pomarańczowych” uzupełni Magdalena Idziorek.

Skrzydłowa do CCC dołączyła przed sezonem 2016/2017. Wcześniej reprezentowała drużyny z Poznania. Z polkowickim zespołem zdobyła kolejno brąz i złoto mistrzostw Polski. Magdalena Idziorek pełniła rolę zmienniczki i była wsparciem z ławki. 25-letnia koszykarka największą pracę wykonywała podczas treningów. W minionych rozgrywkach wystąpiła w 16 meczach spędzając na  parkiecie średnio 7 minut. Magda zapewnia, że chce walczyć o to, aby w przyszłym sezonie grać więcej.

Aktualny skład CCC Polkowice: Miljana Bojović, Temi Fagbenle, Weronika Gajda, Karolina Puss, Sofija Aleksandravicius, Agnieszka Kaczmarczyk, Styliani Kaltsidou, Johannah Leedham-Warner, Magdalena Idziorek.

[o_d]7577[o_d]

Magdalena Idziorek jest kolejną zawodniczką z drużyny brązowych medalistek mistrzostw Polski, która w następnym sezonie ponownie zagra w barwach CCC Polkowice.

Silna skrzydłowa w ubiegłym sezonie pełniła w CCC rolę zmienniczki i zawsze była silnym wsparciem z ławki. 24-letnia koszykarka najwięcej pracy dla drużyny wykonywała podczas treningów, co dla nowego trenera “pomarańczowych” George Dikeoulakosa jest niezwykle ważne.

Magdalena Idziorek pozostała w składzie “pomarańczowych” razem z Magdaleną Leciejewską, Angeliką Stankiewicz oraz Weroniką Gajdą. Nazwiska kolejnych zawodniczek, które w sezonie 2017/2018 zagrają na polkowickim parkiecie poznamy wkrótce.