CCC Polkowice przed najważniejszą częścią sezonu wzmacnia strefę podkoszową. Do drużyny dołączyła Lauren Ervin.

Amerykanka występująca na pozycjach 4 i 5, przed przyjazdem do Polski reprezentowała kluby z Turcji, Włoch, Izraela i Francji. Sezon 2017/2018 rozpoczęła w A.S. Ramat Hasharon, gdzie jako zawodniczka pierwszej piątki na placu gry spędzała średnio prawie 37 minut zdobywając 13,3 pkt. i notując 12,2 zbiórki.

Nowa podkoszowa CCC przez dwa ostatnie lata występowała w pierwszym składzie Union Lyon Basket Feminin. Lauren Ervin ma za sobą także występy w rozgrywkach EuroCup, gdzie w sezonie 2014/2015 grała z ekipą Botasspor Adana, a jej koleżanką z drużyny była Theresa Plaisance, której grę w nasztm zespole zakończyła kontuzja.

Lauren Ervin została już zgłoszona do rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet, a jej zakontraktowanie nie kończy ruchów transferowych CCC Polkowice.

[o_d]6516[o_d]