Rzadkim wyczynem popisały się w niedzielę młodziczki z MKS-u I Polkowice, które nie straciły ani jednego punktu w pierwszej kwarcie meczu z MKS-em MOS Karkonosze Jelenia Góra.
Podopieczne Zdzisława Waneckiego już po dwóch minutach prowadziły 10:0. Rozpędzone “pomarańczowe” regularnie dziurawiły kosz rywalek i w efekcie po pierwszej kwarcie na tablicy widniał spektakularnie wyglądający wynik, 30:0.
Zespół z Jeleniej Góry pierwsze punkty w meczu zdobył przy stanie 0:37. Zawodniczki MKS-u Iwalczyły do końca o zdobycie stu punktów, ale ostatecznie do osiągnięcia tego celu zabrakło im czterech “oczek”.
Na miano pierwszego strzelca drużyny zapracowały tym razem aż trzy zawodniczki MKS-u I, które solidarnie zdobyły po 16 punktów: Atena Czerniawska, Klaudia Kłosińska i Adriana Kuncewicz.
Porażkę poniosła w niedzielę druga drużyna młodziczek MKS-u Polkowice. Podopieczne Kornelii Bajus przegrały w Wałbrzychu z Górnikiem Trans Invest-Park 56:90.
MKS I Polkowice – MKS MOS Karkonosze II Jelenia Góra 96:14 (30:0, 26:7, 14:3, 26:4)
Punkty dla MKS-u I: Czerniawska 16, Kłosińska 16, Kuncewicz 16, Rzepecka 14, Żarnowska 14, Chorążykiewicz 8, Pociecha 4, Potocka 6, Łaśkiewicz 2, Bąk 0.
Górnik Trans Invest-Park Wałbrzych – MKS II Polkowice 90:56 (16:8, 26:14, 24:17, 24:17)

Punkty dla MKS-u II: Osos 16, Jochańska 8, Krzysiek 8, Kuświk 8, Iwaniak 8, Rybitwa 3, Korsak 3, Paszkiewicz 2, Urban 0, Sinicka 0, Kisil 0, Tomaszewicz 0.