W niedzielę w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski została odprawiona msza święta w intencji sportowców, trenerów, działaczy oraz za nieżyjących już ludzi sportu.
Mszę sprawowali: ks. Szymon Bajak, dolnośląski duszpasterz sportowców oraz ks. proboszcz Marek Pluskota. W nabożeństwie uczestniczyły m. in. koszykarki CCC Polkowice i piłkarki ręczne Zagłębia Lubin. Kolarzy z CCC Polsat Polkowice reprezentował Tomasz Kiendyś. Obecni byli również działacze i pracownicy klubów sportowych (także Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice), najmłodsi adepci różnych dyscyplin sportowych oraz oczywiście sympatycy sportu.
Ks. Szymon Bajak wygłosił okolicznościowe kazanie, a na zakończenie mszy świętej wręczył sportowcom i działaczom drobne upominki upamiętniające niedzielne nabożeństwo.
W imieniu Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice serdecznie dziękujemy ks. Szymonowi Bajakowi za inicjatywę odprawienia mszy świętej w intencji naszych sportowców, a ks. proboszczowi Markowi Pluskocie z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski za umożliwienie realizacji tego pomysłu.