W imieniu Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice wraz z drużyną CCC Polkowice pragniemy złożyć wyrazy współczucia dla rodzin, których dotknęła tragedia w kopalni “Rudna”.

W wyniku wstrząsu o sile górniczej “ósemki”, który miał miejsce we wtorek chwilę po godzinie 21., zginęło ośmiu górników – mieszkańców Głogowa, Bolesławca i Polkowic. Pomimo desperackiego poświęcenia ratowników podczas trwającej 24 godziny akcji ratowniczej nie udało się ich uratować. Jest to największa tragedia górnicza, jaka w całej historii spotkała nasz region.
Cały nasz klub wraz z Zarządem, trenerami i zawodniczkami, łączy się w żałobie z rodzinami tragicznie zmarłych.

Informujemy, że Turniej Barbórkowy o Puchar Burmistrza Polkowic organizowany przez grupy młodzieżowe odbędzie się według planu. Decyzja ta została podjęta przez Burmistrza.