Polkowice po raz kolejny pokażą, że są zakochane w koszykówce! Tym razem wykażą się dzieci z polkowickich podstawówek.

Już 8 grudnia od godziny 10:30 wraz z Gminą Polkowice, współorganizatorem imprezy, zapraszamy na kolejną edycję projektu „Polkowice zakochane w koszykówce”. Dla dzieci ze szkół podstawowych przygotowaliśmy zabawy sportowe oraz konkursy z nagrodami. W spotkaniu wezmą udział zawodniczki drużyny CCC Polkowice – Angelika Stankiewicz, Mariona Ortiz oraz Marija Rezan. Zawody odbędą się pod okiem trenera Michała Grzesika.

Oprócz zajęć sportowych możliwe będzie także poznanie pracy Miejskiego Klubu Sportowego Polkowice podczas Dnia Otwartego.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym klub@mkspolkowice.pl. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 76/724 94 00. Zapraszamy serdecznie!