Karolina Puss, wychowanka polkowickiego klubu, nadal reprezentować będzie barwy CCC Polkowice.

Po 2,5 roku skrzydłowa powróciła do rodzimej drużyny i szybko udowodniła, że zasługuje na grę w silnym zespole. Karolina Puss ubiegły sezon rozpoczęła w TS Ostrovii Ostrów Wielkopolski, a do CCC dołączyła pod koniec stycznia. Decyzja o powrocie okazała się słuszna. Karolina szybko odnalazła się w drużynie, wykorzystała szansę, co zagwarantowało jej miejsce w rotacji. Polkowiczanka zagrała w 16 meczach, średnio spędzając na parkiecie 11:39 minut. Jej punkty z akcji „2+1” zdobyte w końcówce drugiego spotkania finałowego w Bydgoszczy, okazały się kluczowe dla losów meczu.

Gra w zespole z rodzinnego miasta to duże przeżycie. Chcę dawać z siebie jak najwięcej, aby drużyna odnosiła sukcesy – mówiła Karolina Puss po przedłużeniu umowy z CCC Polkowice.

„Karo” ostatnie 2 tygodnie spędziła w Zakopanem na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Aktualny skład drużyny CCC Polkowice: Miljana Bojović, Temi Fagbenle, Weronika Gajda, Karolina Puss.

[o_d]7562[o_d]