Nasze dziewczyny wyrównaną walkę toczyły tylko przez pierwszą połowę. W drugiej gorzowianki panowały niepodzielnie i ostatecznie pokonały polkowiczanki 78:60.
W dzisiejszym meczu nasz zespół spisywał się bardzo dobrze przez pierwsze dwadzieścia minut gry. Po przerwie miejscowe w ciągu sześciu minut zdobyły 15 punktów nie tracąc przy tym żadnego. Ten fragment zdecydował o końcowym wyniku. Co prawda polkowiczanki ?wróciły? do gry w ostatniej odsłonie pojedynku, jednak przewaga wypracowana przez gorzowianki wystarczyła do zwycięstwa 78:60.
AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski ? MKS Polkowice 78:60
(15:19, 16:10, 23:11, 24:20)
Punkty dla MKS: Patrycja Tomaszewicz 27, Alicja Siwek 15, Natalia Oleksak 11, Natalia Czajkowska 5, Malwina Rybak 2. Tatiana Żarnowska, Kinga Reguła, Weronika Grejć, Kinga Rusinko po 0.