W trzeciej kolejce Basket Ligi Kobiet nasze dziewczyny podejmą KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec. Liczymy na to, że będzie to pierwsze ligowe zwycięstwo polkowiczanek w sezonie.

Nie tak wyobrażali sobie fani pomarańczowych początek sezonu. Po dwóch kolejkach podopieczne trenera George Dikeoulakosa mają na koncie zerowy dorobek punktowy. Przegrały zarówno z zespołem z Lublina na własnym parkiecie, jak i z gorzowiankami na wyjeździe. Jutrzejsze rywalki polkowiczanek, drużyna z Sosnowca, także nie poznały jeszcze smaku zwycięstwa. Przegrała z zespołami z Torunia oraz Ostrowca Wielkopolskiego. Po jutrzejszym spotkaniu jedna z drużyn po raz pierwszy zanotuje komplet punków. My oczywiście wierzymy, że będą to nasze dziewczyny, a wygrana pomoże im złapać właściwy rytm i zaczną osiągać wyniki jakich oczekują kibice i jakie z całaą pewnością są w ich zasięgu.

Jutrzejszy mecz rozpoczyna się o godzinie 19. Wszystkich fanów prosimy o głośny doping. Pomóżmy dziewczynom w ich walce o pierwszą ekstraklasową wygraną.