Jutro koszykarki CCC Polkowice rozegrają drugi mecz o brązowy medal Tauron Basket Ligi. Jeśli po raz drugi pokonają Energę Toruń brązowe krążki zawisną na ich szyjach. Początek decydującej batalii o godzinie 17.45.

W sobotę polkowiczanki po kapitalnej grze pokonały torunianki 69:53. Medalowa seria toczy się do dwóch zwycięstw, co oznacza, że jeśli jutro podopieczne trenera Arkadiusza Rusina pokonają rywalki, odniosą wielki sukces i zakończą sezon na trzecim miejscu. Polkowiczanki mają świadomość wagi jutrzejszego pojedynku.

– Jesteśmy skoncentrowane na celu, który przed nami. Prowadzimy 1:0, ale to nic nie znaczy, bo jeśli jutro nie wygramy, to będziemy musiały rozgrywać trzeci mecz, a wówczas wszystko może się zdarzyć. Dlatego najważniejszy jest ten jutrzejszy mecz. Zrobimy wszystko, aby wygrać  – zapowiada kapitan „pomarańczowych” , Justyna Jeziorna.

– Mamy świadomość tego jak ważny jest ten mecz. Od niego wszystko zależy. Jesteśmy gotowi do walki od pierwszej do ostatniej syreny. Zespół z Torunia na pewno zrobi wszystko, aby wyrównać stan rywalizacji, ale my dołożymy wszelkich starań, aby świętować zdobycie brązowych medali w Polkowicach, z naszymi kibicami, którzy tak wspaniale wspierali nas przez cały sezon. To będzie najlepsza forma podziękowania dla nich – deklaruje Arkadiusz Rusin, trener CCC Polkowice.

Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 17.45. Wstęp na ten pojedynek jest darmowy. Pomóżmy naszym dziewczynom, bądźmy z nimi w tym najważniejszym meczu sezonu.