Jutro nasze dziewczyny zmierzą się z Wisłą Can-Pack Kraków. Ten pojedynek zapowiada się na szlagier, ponieważ od wielu lat w żeńskiej ekstraklasie koszykówki mecze drużyn z Polkowic i Krakowa rozpalają emocje.

Krakowsko-polkowicka rywalizacja ma wieloletnią tradycję. Te mecze zawsze mają wyjątkowy charakter, a zawodniczki obu zespołów podchodzą do nich wyjątkowo zmotywowane. Nie inaczej będzie zapewne tym razem. Podopieczne trenera Marosa Kovacika będą chciały pokonać utytułowane rywalki przed własną publicznością, by pokazać, że są zespołem, który stać na wygrywanie z tak mocnymi przeciwnikami. Wiślaczki z kolei dołożą wszelkich starań, aby utrzymać dobre nastroje po zwycięstwie w Eurolidze. Determinacja obu zespołów jest bezdyskusyjna, a to zwiastuje wielkie emocje.

Drużyna naszych jutrzejszych rywali to lider Basket Ligi Kobiet. W dotychczasowych 16 meczach krakowianki zanotowały 14 wygranych i tylko dwie porażki.  Najskuteczniejsze zawodniczki krakowianek to Meighan Simmons, Vanessa Gidden oraz doskonale znana wszystkim fanom żeńskiego basketu w Polsce, Ewelina Kobryn. Wisła dysponuje naprawdę imponującym potencjałem i jest zespołem, który bardzo trudno pokonać. My jednak wierzymy w nasze dziewczyny. CCC Polkowice także ma czym postraszyć i zagramy o pełną pulę. Wszystkich fanów zapraszamy do wspierania polkowickiej drużyny. Wasz głośny doping może być naszym szóstym zawodnikiem. Mecz z Wisłą Can-Pack Kraków rozpocznie się w sobotę, 4 lutego o godzinie 19:00. Spotkanie będzie transmitowane na antenie TVP3 Wrocław.