W rozegranym w sobotę w Gdyni Meczu Gwiazd Basket Ligi Kobiet reprezentacja Polski przegrała z zespołem Gwiazd Ligi, złożonym z zagranicznych koszykarek występujących w BLK 64:70 (14:26, 10:18, 21:11, 19:15).
Spotkanie rozstrzygnęło się w zasadzie już w pierwszej połowie. Zagraniczne gwiazdy Basket Ligi Kobiet w tej części meczu wypracowały przewagę, która w 18. minucie wyniosła nawet 22 punkty (42:20). Na początku czwartej kwarty biało-czerwone zmniejszyły wprawdzie stratę do zaledwie pięciu “oczek” (50:55), ale Gwiazdy Ligi w decydujących minutach kontrolowały sytuację na parkiecie.
Tytuł MVP Meczu Gwiazd Basket Ligi Kobiet otrzymała Allie Quigley z Wisły Can-Pack Kraków, która zdobyła 22 punkty. Ta sama zawodniczka wygrała też konkurs rzutów za 3 punkty. W finale pokonała Catherine Kraayeveld (King Wilki Morskie Szczecin) i Annę Pietrzak (Artego Bydgoszcz). CCC Polkowice reprezentowała w tej konkurencji Belinda Snell, ale Australijka nie awansowała do decydującej rozgrywki.
Punkty dla reprezentacji Polski: Żurowska 19, Skobel 8, Mowlik 8, Kaczmarczyk 6, Misiuk 4, Pawlak 4, Pietrzak 4, Skorek 3, Idczak 3, Koc 3, Leciejewska 2, Walich 0.
Punkty dla Gwiazd Ligi: Quigley 22, Lavender 12, Nwagbo 10, Musina 9, Wilson 7, Zoll 4, Spani 2, Ouvina 2, Kraayeveld 2, Snell 0.