Jutro podopieczne trenera Vadima Czeczuro rozegrają zaległy mecz 18. Kolejki Tauron Basket Ligi. W Gorzowie Wielkopolskim zmierzą się z tamtejszym KSSSE AZS PWSZ. W pierwszym pojedynku pomiędzy tymi zespołami polkowiczanki były górą, wygrywając 75:56.

Ten mecz został rozegrany 31 października w Polkowicach. Wówczas najskuteczniejszą koszykarką w naszej drużynie była Nikki Greene, na której koncie zapisano 22 punkty. W ekipie z Gorzowa Wielkopolskiego wyróżniła się Cassandra Brown, zdobywczyni 21 punktów. Jutrzejsze rywalki polkowiczanek zajmują w ligowej tabeli miejsce trzecie od końca i mają na koncie zaledwie pięć wygranych meczów. Nasze dziewczyny zajmują miejsce czwarte i wygrały 15 meczów. Patrząc na miejsce w tabeli faworytem wydają się nasze dziewczyny, ale znamy doskonale charakter gorzowianek i w ciemno możemy obstawiać, że zrobią wszystko, aby zanotować jak najlepszy wynik. Trener Dariusz Maciejewski potrafi zmotywować swoje podopieczne niezależnie od potencjału koszykarskiego zespołu, a to zwiastuje ostrą walkę od pierwszej do ostatniej syreny. My oczywiście mamy nadzieję, że jutrzejszy mecz zakończy się wygraną naszych dziewczyn i zapiszą one na swoim koncie 16 zwycięstwo. Początek jutrzejszego meczu w Gorzowie Wielkopolskim o godzinie 18.