W środę 18 lutego koszykarki CCC Polkowice zmierzą się z Basketem Gdynia.
Drużyna z Trójmiasta zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli (cztery zwycięstwa w osiemnastu meczach), ale w zgodnej opinii obserwatorów, w ostatnich tygodniach prezentuje się naprawdę solidnie. Dowodem choćby sensacyjne zwycięstwo nad KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, wysoka wygrana z Basketem Konin, a nawet minimalna porażka po dogrywce z Pszczółką AZS UMCS Lublin. Czy gdynianki są w stanie mocno napsuć krwi ekipie wicemistrzyń Polski?
– Wiemy, o co gramy. Musimy wygrać wszystkie pozostałe mecze na własnym parkiecie, żeby zapewnić sobie przewagę parkietu w pierwszej rundzie fazy play-off. Gdynia to młody i ambitny zespół, ale my zrobimy wszystko, żeby w tym spotkaniu zwyciężyć – mówi Magdalena Kaczmarska, zawodniczka CCC Polkowice.
Spotkanie CCC Polkowice – Basket Gdynia zostanie rozegrane w środę 18 lutego o godz. 17:45 w hali przy ul. Dąbrowskiego 1A. Mecz nie będzie transmitowany w telewizji.