Sezon 2017/2018 podsumowała uroczysta gala. Oprócz nagrody za mistrzostwo Polski CCC Polkowice odebrało wyróżnienie dla najbardziej medialnego klubu ligi, a Weronika Gajda uhonorowana została statuetką dla najbardziej energetycznej koszykarki.

Elita polskiej koszykówki w poniedziałek stawiła się w warszawskim Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, aby podsumować miniony sezon. Nagrodzono najlepsze kluby i wyróżniające się koszykarki oraz koszykarzy. Z rąk Prezesa Polskiego Związku Koszykówki Grzegorza Bachańskiego nagrodę dla mistrza Polski w postaci czeku na 50 tys. złotych odebrał Prezes Wiesław Kozdroń. Doceniona została także Weronika Gajda, która po najlepszym sezonie w karierze uhonorowana została tytułem najbardziej energetycznej zawodniczki Energa Basket Ligi Kobiet.

Drużynie CCC Polkowice przypadła także nagroda dla najbardziej medialnego klubu ligi. Klub wyróżniony został statuetką i raportem rocznym przygotowanym przez Press Service Monitoring Mediów. W ubiegłym sezonie opublikowane zostały 6 772 artykuły o Pomarańczowych, które wygenerowały ekwiwalent reklamowy na poziomie 24 milionów.

[o_d]7571[o_d]

[o_d]7572[o_d]