Podopieczne trenera Sebastiana Rudnickiego po meczach w Ostrowie Wielkopolskim awansowały do finału Wielkopolskiej Ligi Mini Koszykówki rocznika 2006.

W niedzielę, po długiej podróży do Ostrowa Wielkopolskiego, polkowiczanki rozegrały maraton koszykarski grając cztery mecze pod rząd. Pomimo narastającego z meczu na mecz zmęczenia pewnie pokonały rówieśniczki z UKS Batory Ostrów Wlkp. i UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. Dzięki zwycięstwom zapewniły sobie medal. Jakiego koloru? O tym dowiemy się w czerwcu.

[o_d]5545[o_d]

Wyniki meczów:

MKS Polkowice – UKS Batory Ostrów Wlkp. (53:14)

MKS Polkowice – UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. (45:10)

MKS Polkowice – UKS Batory Ostrów Wlkp. (38:16)

MKS Polkowice – UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. (43:22)

Skład drużyny: Sobczyk Wiktoria, Piotrowicz Weronika, Bajus Katarzyna, Bogus Dobrochna, Stępień Zuzanna, Drzyzga Julia, Kowalska Paulina,Tylkowska Alicja, Łysakowska Julia, Tetera Wiktoria, Paś Aleksandra, Łagowska Julia, Surdyk Julia, Bajek Olga

[o_d]5544[o_d]