święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W przedświątecznym szaleństwie nie możecie zapomnieć o meczach drużyny CCC Polkowice, tym bardziej, że przygotowaliśmy dla Was specjalne atrakcje. 7 grudnia na spotkanie z Hatay BB  szykujemy dla Was Mikołajki. 

 

Już podczas najbliższego meczu w Polkowicach dla naszych kibiców szykujemy iście mikołajkowy mecz! Każdy z Was może stać się jego częścią! Ci, którzy na spotkanie z Hatay BB przyjdą w czapce świętego Mikołaja otrzymają od naszego tygrysa bilet na kolejny mecz.

Przedświąteczny nastrój będziecie mogli przekazać na zdjęciach… i nie chodzi tu tylko o czujne oko naszego fotografa szukające mikołajkowych czapek na Waszych głowach. Przy wejściu do hali czekać będzie na Was FOTOBUDKA! Każdy z Was wraz z rodziną i znajomymi będzie mógł zrobić i wywołać zdjęcia, na których pokażecie swoją charyzmę i przedświąteczny optymizm. Liczymy na wiele spontanicznych zdjęć.

Kolejną fotograficzną atrakcją będzie KONKURS, w którym nagrody ufundowała Gmina Polkowice. Zadanie jest proste – zabieracie telefon, idziecie na mecz, robicie selfie i wysyłacie do nas na adres klub@mkspolkowice.pl w treści maila wpisując „MIKOŁAJKI – KONKURS. Spośród przesłanych fotografii jedno, najlepsze zdęcie nagrodzimy t-shirtem rozgrzewkowym oraz biletami na kolejny mecz. Konkurs trwa do 8. grudnia.

O mikołajkową oprawę meczu zadba nasz prowadzący Jacek Pawlewski, Wild Cats Cheerleaders oraz Wasza ulubiona maskotka – polkowicki tygrys, który nadal nie ma imienia. Przypominamy, że ciągle trwa konkurs, którego szczegóły znajdziecie tutaj—> https://kosz.mkspolkowice.pl/news,580,KONKURS-wymysl-imi%C4%99-dla-tygrysa-i-zgarnij-nagrody!.html

Nasze euroligowe Mikołajki odbędą się już 7 grudnia o godzinie 19. Przeciwnikiem „pomarańczowych” będzie Hatay BB. Zapraszamy do hali przy Dąbrowskiego 1A.

Share This