Koszykarki CCC Polkowice, po przymusowej pauzie spowodowanej przełożeniem meczu z Pszczółką AZS UMCS Lublin, wracają do walki o ligowe punkty. W sobotę o godz. 17.45 wicemistrzynie Polski podejmą KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski.
Rywalki przyjadą do Polkowic opromienione niewątpliwym sukcesem, jakim było zwycięstwo w poprzedniej kolejce z wyżej notowaną ekipą Artego Bydgoszcz (93:76). Bohaterką tego spotkania była Sharnee Zoll. Amerykanka, która w swojej karierze zanotowała wiele świetnych występów w barwach CCC Polkowice, w ubiegłą sobotę rządziła i dzieliła na parkiecie gorzowskiej hali. Jej dorobek w spotkaniu z Artego to 32 punkty, 10 asyst i 4 przechwyty.
– Gorzów to nie tylko Zoll, ale także kilka innych świetnych zawodniczek, które musimy zatrzymać. Przed sezonem pokonałyśmy ten zespół dwa razy w sparingach, ale teraz spodziewamy się ciężkiego meczu. Myślę, że będziemy dobrze przygotowane w defensywie i liczymy na kolejne zwycięstwo – mówi Agnieszka Majewska, zawodniczka CCC Polkowice
Mecz CCC Polkowice – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski odbędzie się w sobotę 25 października o godz. 17.45 w hali przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach. Spotkanie będzie transmitowane w TVP Wrocław i na www.cccpolkowice.pl, ale serdecznie zapraszamy do obejrzenia go na żywo w naszej hali!