Koszykarki CCC Polkowice nie zwalniają tempa. Po sobotniej wygranej z Zagłębiem JAS-FBG Sosnowiec już jutro zagrają w Gorzowie Wielkopolskim z InvestInTheWest AZS AJP.

Polkowiczanki jako jedyny zespół w obecnym sezonie mają na koncie trzy wygrane i z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli Basket Ligi Kobiet. Gorzowianki spośród trzech pojedynków dwa zakończyły zwycięsko. Pokonały  ślęzę Wrocław oraz Basket 90 Gdynia, a w ostatniej kolejce sprawiły swoim fanom niemiłą niespodziankę przegrywając w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszą Ostrovią.  Jutro na pewno zrobią wszystko, by się zrehabilitować za ten występ i przed własną publicznością, tym razem sprawić fanom sympatyczną niespodziankę. My z kolei, możemy być pewni, że nasze dziewczyny zrobią wszystko, by zachować status niepokonanego zespołu. To zwiastuje sporego kalibru emocje, tym bardziej, że pojedynki pomiędzy naszym zespołem a rywalkami z Gorzowa Wielkopolskiego to zawsze są mecze pełne emocji, niezależnie od tego w jakiej kondycji sportowej czy finansowej są w danym momencie zespoły. Dariusz Maciejewski, który od wielu lat zasiada na ławce trenerskiej zespołu z Gorzowa Wielkopolskiego potrafi doskonale zmobilizować swoje podopieczne. Wśród nich najwięcej krwi w trzech dotychczasowych meczach napsuło trio amerykańsko-australijskie. Courtney Hurt, Nicole Seekamp i Stephanie Talbot zdobywają średnio ponad 52 z 77 punktów zespołu. Nietrudno więc odgadnąć, że to na te zawodniczki skierowana będzie baczna uwaga naszej drużyny. Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 18. Niestety nie będzie transmitowany, więc kibicom pozostaje śledzenie zapisu tekstowego na stronie internetowej www.basketligakobiet.pl.