W Bydgoszczy został rozegrany V Ogólnopolski Festiwal Koszykówki Dziewcząt. Wzięła w nim udział nasza drużyna z rocznika 2004, która ostatecznie zajęła czwarte miejsce.

Podopieczne trenera Sebastiana Rudnickiego w fazie grupowej rozegrały dwa mecze. Zanotowały zwycięstwo i porażkę. Polkowiczanki pokonały Dream Team Nowy Tomyśl, a w pojedynku z MUKS Poznań musiały uznać wyższość rywalek. Dzięki temu zajęły drugie miejsce w grupie B, co dało im awans do dalszej fazy rozgrywek. W ćwierćfinale naszym dziewczętom przyszło zmierzyć się z MUKS WSG Supravis I Bydgoszcz. Polkowiczanki były w tej rywalizacji lepsze – pokonały rywalki 28:15 i dzięki temu awansowały do półfinału, w którym niestety nie sprostały UKS Trójce Żyrardów. Polkowiczanki przegrały wysoko – 18:58 i w meczu o trzecie miejsce zmierzyły się z MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski. Także tym razem to rywalki były górą – wygrały 55:26 i nasz zespół ostatecznie zajął w turnieju czwarte miejsce. Zwyciężył MUKS Poznań przed UKS Trójka Żyrardów oraz MKK SOKOŁÓW S.A. OSiR Sokołów Podlaski. Warto wspomnieć, że jedna z zawodniczek naszej drużyny – Małgorzata Mazur znalazła się w najlepszej „piątce” turnieju, a Julia Jeziorna i Wiktoria Ozga otrzymały nagrody indywidualne.