Czerwona strefa dla sportu

PAŹDZIERNIKA, 2020

Z niecierpliwością czekaliśmy na rozpoczęcie sezonu w Polkowicach. Niestety zabraknie nam najważniejszego – dopingu kibiców.

W związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 rząd wprowadził kolejne obostrzenia mające na celu zniwelowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Na liście obostrzeń jest zakaz uczestnictwa publiczności w imprezach sportowych. Od tego zakazu w imprezach sportowych nie ma wyjątku, a w obecnej sytuacji to zdrowie i bezpieczeństwo kibiców jest dla nas najważniejsze. W Polkowicach i w całej Polsce do odwołania grać będziemy bez publiczności.

Co z karnetami?

Na ten moment klub nie planuje zwrotów za zakup karnetów całosezonowych, ale z pewnością kibice nie będą na tym stratni. Jeśli do końca sezonu nie będziemy mogli zagrać z publicznością, karnety zostaną automatycznie przedłużone na kolejny sezon. Jeżeli przywrócona zostanie możliwość uczestnictwa w meczach w trakcie sezonu, kibice z karnetami będą uprawnieni do skorzystania z dodatkowej zniżki na kolejny sezon. Jeżeli ktoś z kibiców nie będzie zainteresowany taką formą rekompensaty proszony jest o kontakt z klubem. Sprawy rozpatrzymy indywidualnie.