Marija Režan to kolejna zawodniczka, która podpisała kontrakt z klubem z Polkowic. Mierząca 198 cm zawodniczka ostatni sezon spędziła w Turcji, w drużynie Gelistirenler.

Režan to zawodniczka doświadczona, o bardzo dużym potencjale, od wielu lat jest reprezentantką Chorwacji, a w eliminacjach do przyszłorocznego Eurobasketu notuje średnio 11,8 punktu i 8 zbiórek na mecz.

– Marija z pewnością mocno pomoże nam w lidze i europejskich pucharach. Przez wiele lat zbierała doświadczenie w Eurolidze, występując m.in. w hiszpańskiej Salamance – mówi o nowej zawodniczce Wiesław Kozdroń, prezes CCC Polkowice.

Poza Chorwatką w ostatnich dniach kontrakt podpisała także młoda Paula światowska, która wspomoże zespół w okresie treningowym i będzie zdobywała doświadczenie w drugoligowych rezerwach.