Po trzech kolejkach Energa Basket Ligi Kobiet nasze dziewczyny mają na koncie komplet zwycięstw. Jutro zamierzają dopisać do tego dorobku wygraną numer cztery.

Polkowiczanki za rywala będą mieć ekipę Sunreef Yachts Politechnika Gdańska. Beniaminek z Wybrzeża nie poznał jeszcze smaku zwycięstwa w ekstraklasie, ale trzeba przyznać, że tercet rywali miał wyjątkowo mocnych, bo przyszło mu kolejno mierzyć się z Wisłą Can-Pack Kraków, ślęzą Wrocław oraz Artego Bydgoszcz. Teraz drużyna z pięknego Gdańska zagra z czwartym z topowych zespołów poprzedniego sezonu – mistrzyniami Polski z CCC Polkowice. Z całą pewnością to nie przyjezdne, a nasze dziewczyny będą faworytem.

– Skupiamy się na tym meczu. Chcemy przygotować się jak najlepiej, pokazać się z dobrej strony przed kibicami i dopisać do swojego dorobku kolejne zwycięstwo – mówi nam Maros Kovacik, trener mistrzyń Polski z Polkowic.

Początek jutrzejszego meczu tradycyjnie o godzinie 19. Wszystkich fanów zapraszamy do hali i prosimy o głośny doping.