Siema! 25. finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy już najbliższą niedzielę. Do najpiękniejszej akcji dobroczynnej na świecie przyłączy się także CCC Polkowice. Valeriya Musina, nasza kapitan, przekaże na licytację swój ZŁOTY MEDAL za mistrzostwo Polski! 

Złoty medal to dla Valeriyi niezwykła pamiątka. Medalem zdążyłam nacieszyć się już dawno. Mam nadzieję, że teraz przyniesie radość komuś innemu… do końca świata i jeden dzień dłużej – mówiła Valeriya. Medal jest tym bardziej wyjątkowy, że zdobyty za jedyne, jak do tej pory, mistrzostwo Polski dla CCC Polkowice. Sezon 2012/2013 był dla naszego miasta wyjątkowy, a medal przeznaczony na licytację jest jego symbolem. Posiadanie takiej pamiątki jest z pewnością marzeniem każdego kibica, które dla jednej osoby może się ziścić już wkrótce. Nie będzie lepszej okazji do licytacji medalu niż mecz przeciwko drużynie z Gorzowa Wielkopolskiego, który odbędzie się w dzień 25. Finału Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy. Licytacja prowadzona będzie w przerwach między  kwartami (1 i 2 oraz 3 i 4). Zebrane pieniądze trafią do puszki WOśP. Na meczu będą obecni także wolontariusze z ramienia Orkiestry, którzy będzą zbierali pieniądze do puszki. Oprócz medalu klub przekaże do polkowickiego sztabu WOśP piłki oraz t-shirty z autografami drużyny, które także zostaną zlicytowane.

Mecz z InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski odbędzie się 15 stycznia o godzinie 19:00. Nie zapomnijcie zabrać z portfela wszystkich drobniaków (na papierowe pieniądze również się nie obrazimy) oraz większą kwotę na licytację złotego medalu. Pokażmy, że Polkowice mają wielkie serca! W niedzielę zagramy dla Orkiestry! 

Share This