Od 23 do 25 stycznia w Artego Arenie w Bydgoszczy zostanie rozegrany turniej Final Six Pucharu Polski Kobiet. Znamy już wszystkie drużyny, które wezmą w nim udział, a także pary ćwierćfinałowe.

W turnieju wystąpią dwa zespoły reprezentujące Tauron Basket Ligę Kobiet w Eurolidze, czyli mistrzynie Polski Wisła Can-Pack Kraków oraz Energa Toruń. W Final Six nie zabraknie także organizatorów, czyli Artego Bydgoszcz. Do tych drużyn dołączą CCC Polkowice i KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. jako dwie ekipy będące najwyżej w tabeli po 11. kolejce rozgrywek (poza wymienionymi wcześniej). Zespołem z I ligi, uzupełniającym tę stawkę, została drużyna AZS Uniwersytet Warszawski.

Pierwszego dnia Final Six odbędą się dwa spotkania, bez udziału drużyn euroligowych. Wisła Can-Pack i Energa dołączą do stawki w sobotę. Wszystkie te mecze będą dostępne w formie transmisji internetowych na basketligakobiet.pl. W niedzielę 25 stycznia 2015 r. rozegrany zostanie wielki finał Pucharu Polski Kobiet. Transmisja o godz. 14.00 w TVP Sport.

Terminarz Final Six Pucharu Polski

Piątek, 23 stycznia

Godz. 17:00: CCC Polkowice – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski (A1)
Godz. 19:30: Artego Bydgoszcz – AZS Uniwersytet Warszawski (A2)