Mistrzynie Polski z Polkowic rozegrają dziś kolejny pojedynek drugiej fazy rozgrywek Basket Ligi kobiet. W Szczecinie zmierza się z miejscowa ekipa King wilki Morskie Szczecin.
W środę polkowiczanki odniosły trzecią wygraną w obecnym sezonie Euroligi. Podopieczne Jacka Winnickiego pokonały mistrzynie Hiszpanii, Perfumerias Avenida Salamanka 57:53. Dziś czeka je kolejny pojedynek Basket Ligi Kobiet. Do portowego Szczecina nasze zawodniczki pojechały w dobrych nastrojach, ale tam z pewnością o komplet punktów nie będzie łatwo, boambitny beniaminek dołoży wszelkich starań, aby sprawić niespodziankę i pokonać polkowiczanki. W sezonie zasadniczym polkowiczanki dwukrotnie pokonały ?Wilczyce?. W hali przy ulicy Dąbrowskiego ?pomarańczowe? wygrały 76:52, a w meczu rewanżowym, który odbył się niespełna trzy tygodnie temu w Szczecinie, CCC pokonało King Wilki Morskie 60:45.
Jak będzie dziś, przekonamy się już niedługo, bo pojedynek rozpocznie się o godzinie 17. Liczymy na kolejne zwycięstwo naszych dziewczyn.

Share This