To z całą pewnością jeden z klasyków żeńskiej koszykówki. Mecz drużyn z Polkowic i Gorzowa Wielkopolskiego już w niedzielę o 19. Możemy być pewni, że przeżyjemy wiele emocji.

Rywalizacja polkowicko-gorzowska ma wieloletnią historię. Te pojedynki zawsze są jednymi w bardziej wyczekiwanych. Zazwyczaj stoją na wysokim poziomie, a ogromny ładunek emocjonalny towarzyszy im zawsze, niezależnie od kondycji finansowej obu zespołów i ich miejsca w tabeli. Bywało, że mecze Polkowic z Gorzowem decydowały o medalach, czasem rywalizacja toczyła się o niższe cele. Niezależnie od tego, oba zespoły dawały z siebie wszystko, a kibice doceniali ogromne zaangażowanie zawodniczek głośno je dopingując. Zapewne jutro w hali przy ulicy Dąbrowskiego także będzie gorąco, bo polkowiczanki spisują się coraz lepiej i będą chciały udowodnić, że kryzys maja za sobą. Rywal z Gorzowa Wielkopolskiego jest idealny do tego, by pokonując go to udowodnić. Zespół od wielu lat prowadzony przez znającego się na swoim fachu trenera Dariusza Maciejewskiego spisuje się w obecnym sezonie bardzo dobrze i przyjedzie do Polkowic po to, by wygrać.  Australijsko-amerykańskie trio – Stephanie Talbot, Nicole Seekamp i Courtney Hurt jest bardzo groźne, a do tego dochodzą doświadczone Paulina Misiek, czy choćby Katarzyna Dźwigalska oraz grupa młodych, utalentowanych wychowanek. Potencjał Gorzów ma spory, ale my wierzymy w nasz zespół i jego moc. Oj będzie się działo. Warto obejrzeć ten mecz. Wszystkich fanów naszej drużyny zapraszamy do hali na godzinę 19. Wasze wsparcie może okazać się elementem, który zdecyduje o zwycięstwie. Pamiętajcioe, niedziela godzina 19. Kibicujemy pomarańczowym!