Roksana Schmidt, Magda Kaczmarska i Angelika Stankiewicz odwiedziły dziś Punkt Przedszkolny „Biedronki” przy Gimnazjum Nr 1. Zabawa była przednia, a dzieci bardzo zadowolone.

Krótkie opowieści o sporcie ze szczególnym naciskiem na koszykówkę, w którą, jak się okazało część dzieci chętnie grywa. To na początek. Tak celem wprowadzenia. Potem zawodniczki zaprezentowały dzieciakom medale wywalczone przez nasz klub w ostatnich latach. Największe wrażenie zrobił oczywiście złoty krążek, którego każdy chciał dotknąć.

– Bardzo mocno trzeba się napracować, aby zdobyć medal mistrzostw Polski – mówiły koszykarki.

– Przed nami teraz najważniejsze pojedynki sezonu. Zapraszamy Was wraz z rodzicami na nasze mecze. Dopingujcie nas –zachęcały koszykarki rozdając bilety na najbliższy pojedynek z Basketem 90 Gdynia.

W trakcie dzisiejszej wizyty nie zabrakło oczywiście także wspólnych zabaw z piłką do koszykówki. Ponadto zawodniczki wraz z dziećmi układały puzzle, bawiły się w berka. W nagrodę za zaangażowanie każde dziecko otrzymało zestaw klubowych gadżetów z najbardziej lubianymi maskotkami.

W trakcie wizyty było mnóstwo śmiechu. Z całą pewnością był to wartościowo spędzony czas.