Młode koszykarki z Polkowic w pierwszym spotkaniu w 2014 roku uległy swoim rywalkom ze Zgorzelca. Polkowiczanki walczyły bardzo ambitnie, ale ostatecznie uległy rywalkom 60:75.
Kadetki MKS Polkowice w sobotę rozegrały swój pierwszy mecz. Ich rywalem był zespół UKS Basket Zgorzelec. Początek pojedynku należał do przyjezdnych. Nasze młode koszykarki miały problemy ze sforsowaniem obrony gości, ale różnica punktowa nie była znacząca. Gospodynie cały czas musiały gonić wynik. W trzeciej kwarcie udało im się nie tylko doprowadzić do remisu, ale nawet objąć prowadzenie . Ostatnia odsłona sobotniego pojedynku należała jednak do przyjezdnych. Ostatecznie mecz zakończył się porażką polkowiczanek 60:75.
MKS Polkowice ? UKS Basket Zgorzelec 60:75
(11:19, 21:19, 15:13, 13:24)
Punkty dla MKS I: Oleksak 22, Tomaszewicz 14, Żarnowska 9, Czajkowska 6, Rybak Malwina 5, Rybak Katarzyna 4, Grejć, Reguła, Malczyk, Rusinko po 0.