Miejski Klub Sportowy Polkowice uprzejmie informuje, że w sobotę 29 marca 2014 roku o godz. 18.00 koszykarki CCC Polkowice zmierzą się w Krakowie z Wisłą Can-Pack.
Przed ekipą CCC ostatni mecz w drugiej rundzie rozgrywek Basket Ligi Kobiet. W sobotę ?pomarańczowe? zagrają w Krakowie, ale to spotkanie nie wpłynie w żaden sposób na układ tabeli na dwóch czołowych lokatach. Wiadomo już, że Wisła przystąpi do fazy play-off z pierwszego miejsca, a CCC z drugiego.
W tej sytuacji należy spodziewać się, że obie drużyny podejdą do sobotniego meczu może nie tyle ulgowo, co ze świadomością, że najważniejsze starcia dopiero przed nimi. Przypominamy w tym miejscu, że już w przyszłym tygodniu odbędą się pierwsze spotkania półfinałowe.
O tym, kto będzie półfinałowym rywalem CCC dowiemy się w sobotę, kiedy zostaną rozegrane także dwa inne mecze w ?szóstkach?. Energa Toruń zmierzy się z King Wilkami Morskimi Szczecin, a Artego Bydgoszcz podejmie KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski.
Spotkanie Wisła Can-Pack Kraków ? CCC Polkowice odbędzie się w sobotę 29 marca 2014 roku o godz. 18.00. Mecz będzie transmitowany w Internecie na stronie www.wisla.tv
Aktualny wynik pojedynku i statystyki można śledzić na oficjalnej stronie internetowej ligi, www.basketligakobiet.pl.
Więcej informacji o zespole CCC Polkowice na naszej stronie www.cccpolkowice.pl.


Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku (www.facebook.com/CCCKosz) oraz do obserwowania naszego konta na Twitterze (www.twitter.com/ccckosz)

Share This