Miejski Klub Sportowy Polkowice uprzejmie informuje, że w środę i czwartek (2-3 kwietnia 2014 roku) o godz. 18:00 koszykarki CCC Polkowice zmierzą się z Artego Bydgoszcz w meczach, których stawką będzie awans do finału rozgrywek Basket Ligi Kobiet.
W sezonie 2013/2014 mistrzynie Polski osiągnęły bilans 4:0 w pojedynkach z Artego. Po raz ostatni polkowiczanki zmierzyły się z brązowymi medalistkami poprzedniego sezonu niespełna tydzień temu. Pojedynek w Polkowicach zakończył się wynikiem 57:41, chociaż Tomasz Herkt, trener Artego, próbował usprawiedliwiać dość wysoką porażkę urazami dwóch czołowych zawodniczek oraz wąską rotacją.
CCC bez wątpienia jest faworytem półfinałowej rywalizacji, ale bydgoszczanki stać na to, żeby uprzykrzyć życie podopiecznym Jacka Winnickiego. Kluczem do spokojnego rozstrzygnięcia serii na swoją korzyść powinno być odniesienie zwycięstwa w dwóch pierwszych meczach, które odbędą się w Polkowicach.
Terminarz półfinałowej serii CCC Polkowice ? Artego Bydgoszcz
Mecz nr 1: Polkowice, 2 kwietnia, godz. 18:00.
Mecz nr 2: Polkowice, 3 kwietnia, godz. 18:00.
Mecz nr 3: Bydgoszcz, 6 kwietnia
ewentualnie
Mecz nr 4: Bydgoszcz, 7 kwietnia
Mecz nr 5: Polkowice, 12 kwietnia
Serię wygra zespół, który jako pierwszy zwycięży w trzech spotkaniach.
Serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 1A w Polkowicach na mecze półfinałowe CCC Polkowice ? Artego Bydgoszcz, 2 kwietnia (środa) i 3 kwietnia (czwartek), godz. 18:00!
Statystyki z obu spotkań będzie można śledzić na stronie internetowej ligi, www.basketligakobiet .pl.
Więcej informacji o zespole mistrzyń Polski na stronie www.basket.cccsport .pl.

Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na Facebooku (www.facebook.com/CCC Kosz) oraz do obserwowania naszego konta na Twitterze (www.twitter.com/ccc kosz).