Podopiecznym Magdy Skorek i Michała Grzesika nie udało się awansować do turnieju finałowego mistrzostw Polski do lat 18. Polkowiczanki w turnieju półfinałowym rozegranym w Polkowicach zajęły trzecie miejsce.

Awans wywalczyły zespoły MUKS Poznań oraz SKS 12 Warszawa, które przed rozpoczęciem rywalizacji uchodziły za faworytów. Polkowiczanki w swoim pierwszym pojedynku zmierzyły się z drużyną ze stolicy. Niestety, pomimo ambitnej postawy i walki o każdą piłkę, to rywalki okazały się lepsze pokonując nasz zespół 57:48. Ten pojedynek odbył się w piątek. Dzień później nasza drużyna zmierzyła się z zespołem z Poznania. Tym razem jeden z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej pokonał gospodynie 62:48. Dzięki zwycięstwu warszawianek nad zespołem z Łodzi już w sobotę było wiadomo, że drużyny z Poznania i Warszawy awansują do turnieju finałowego. W niedzielnym meczu o trzecie miejsce podopieczne Magdy Skorek i Michała Grzesika pokonały Widzew Łódź 79:59 i dzięki temu zajęły w polkowickim turnieju trzecią lokatę.