20-letnia zawodniczka występująca na pozycjach rozgrywającej oraz rzucającej związała się z czwartą drużyną poprzedniego sezonu Tauron Basket Ligi Kobiet na jeden sezon.

Sportową karierę Angelika zaczynała w SMS Łomianki, którego barw broniła przez trzy sezony. Potem trafiła do Basketu Gdynia, w którym spędziła jeden sezon. Mierząca 170 cm koszykarka zdobywała dla drużyny z Wybrzeża średnio 10,5 punktu, a także notowała 2,5 asysty.

Nowa koszykarka naszej drużyny ma spory potencjał o czym świadczy choćby fakt, że jest jedną z wyróżniających się zawodniczek reprezentacji Polski do lat 20.

Angelika Stankiewicz jest kolejną zawodniczką, która będzie reprezentować barwy MKS Polkowice w przyszłym sezonie. Wcześniej kontrakty z drużyną z Polkowic podpisały Agnieszka Majewska, Agata Nowacka, Ewelina Gala, Magda Kaczmarska oraz Roksana Szmidt.