Od 27 do 30 grudnia w Cetniewie odbędzie się zgrupowanie kadry polskich koszykarek. Weźmie w nim udział dwójka zawodniczek naszego klubu – Angelika Stankiewicz i Roksana Schmidt. Gratulujemy!

W krótkim obozie wezmą udział przede wszystkim młode zawodniczki, a podczas spotkań ze sztabem szkoleniowym przeprowadzone zostaną m.in. testy motoryczne.

Przypominamy, że reprezentacja Polski ma już za sobą pierwszy mecz kwalifikacyjny do EuroBasketu 2017. W hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu Biało-Czerwone pokonały Białoruś 65:56. Kolejne spotkania kwalifikacyjne – na wyjeździe z Belgią i Białorusią – zostaną rozegrane odpowiednio 20 i 24 lutego 2016 roku. Ostatni mecz z Belgią u siebie kadra zagra w listopadzie 2016 r.