Zespół w kwarantannie. Mecze przełożone.

GRUDNIA, 2020

W związku z pozytywnym wynikiem badania na obecność SARS-CoV-2 u, drużyna CCC Polkowice została wysłana na kwarantannę.

W związku z kwarantanną dwa najbliższe mecze CCC Polkowice zostaną przełożone na inne terminy. Wiedzieliśmy o tym, że musimy być gotowi na takie sytuacje. Pierwsze dwie kolejki musiały być przełożone ze względu na zachorowania u rywali, a teraz przyszedł czas na nas. Niestety to najgorszy dla nas moment, ponieważ nasza forma rosła a przed nami był mecz z Arką Gdynia. Naszym zadaniem jest teraz przede wszystkim zadbanie o zawodniczki i monitorowanie ich stanu zdrowia, a także utrzymanie ich kondycji fizycznej i psychicznej w dobrej formie – mówił trener Karol Kowalewski, który także przebywa na domowej kwarantannie. Treningi zespołu odbywają się w formie zdalnej pod kontrolą trenerów i fizjoterapeutów.

Nowe terminy rozegrania meczów z VBW Arką Gdynia i PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski zostaną uzgodnione w porozumieniu z klubami.