W Siedlcach będziemy faworytem

24

MARCA, 2019

Polkowiczanki nie zwalniają tempa. Wczoraj pokonały w Krakowie Wisłę Can-Pack, a już jutro rozegrają kolejny mecz Energa Basket Ligi Kobiet. Tym razem zmierzą się w Siedlcach z PGE MKK. Będzie to zaległy pojedynek 21. kolejki.

Pojedynek z PGE MKK został przełożony na prośbę naszego zespołu. Pierwotnie miał się odbyć 3 marca, ale ze względu na mecz Euroligi z Dynamem Kursk został na prośbę naszego zespołu przełożony. Niezależnie od wyniku jutrzejszego spotkania nasze mistrzynie Polski zajmą pierwsze miejsce po zasadniczej części sezonu. Wynika to z tego, że jedyny zespół, który miał teoretyczną szansę na to, by zagrozić polkowiczankom – Artego Bydgoszcz przegrał dziś, po trzymającym w napięciu do samego końca meczu ze Ślęzą Wrocław 69:70.

Jutrzejszy rywal naszych mistrzyń to zespół, który zajmuje w tabeli 11. miejsce. Ma na koncie 5 zwycięstw oraz 17 porażek. W Polkowicach siedlczanki przegrały z naszym zespołem wyraźnie, różnicą 33 punktów. Jutro gospodynie też nie będą faworytem, bo różnica potencjałów koszykarskich pomiędzy rywalami jest spora. PGE MKK to drużyna ambitna, która z całą pewnością zrobi wszystko, aby przed własną publicznością pokazać się z jak najlepszej strony i mocno postawić naszym dziewczynom.

Początek jutrzejszego meczu o godzinie 17.

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Share This