Toyota Nowakowski Sponsorem CCC Polkowice

LISTOPADA, 2019

Do grona sponsorów drużyny dołączyła uznana na rynku motoryzacyjnym grupa Toyota Nowakowski.

Toyota Nowakowski na rynku istnieje już od 28 lat. Pierwszy salon powstał w 1991 roku w Świebodzicach, a obecnie nowy Sponsor CCC Polkowice jest w posiadaniu trzech salonów na Dolnym Śląsku – w Bielanach Wrocławskich, Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Dla właścicieli firmy motoryzacja jest pasją, która napędza ich do stałego rozwoju. Salony grupy są przykładem doskonałej obsługi klienta.

Jesteśmy dumni, że tak uznana marka wspiera nasz zespół. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy cieszyć się sukcesami. – mówi Prezes Zarządu MKS Polkowice Wiesław Kozdroń.

Toyota Nowakowski współtworzy wiele inicjatyw sportowych i prospołecznych. Firma wspiera najstarszy rajd na Dolnym Śląsku – Rajd Dolnośląski jak również Toyota Półmaraton Wałbrzych, a jej ambasadorem jest Mistrz Świata w sztafecie 4x400m Łukasz Krawczuk. W październiku 2019 r. salon w Bielanach Wrocławskich został wybrany najlepszym salonem samochodowym marki Toyota na Dolnym Śląsku w Wielkim Teście magazynu Auto Świat.