Sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020

września, 2019

Całosezonowe wejściówki dostępne będą od środy, 2 października od godziny 16:00.

Sezon startuje tuż tuż. CCC Polkowice rozgrywki rozpocznie 6 października od meczu z Widzewem Łódź. Nasi etatowi kibice karnet na wszystkie mecze sezonu będą mogli nabyć już w najbliższą środę w kasie Hali Sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1A. Posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu w celu zarezerwowania swojego stałego miejsca zapraszamy 2 października w godzinach od 16:00 do 18:00 (prosimy o zabranie starego karnetu).  Pozostałych zapraszamy w czwartek, 3 października w tych samych godzinach.

Ceny karnetów nie uległy zmianie. Normalny całosezonowy karnet można będzie nabyć za 150 zł. Do zniżki 50% uprawnieni będą uczniowie i studenci do 26. roku życia oraz emeryci i renciści. Dostępne będą także karnety rodzinne w konfiguracjach: 2 dorosłych + 1 dziecko, 2 dorosłych + 2 dzieci, a także 2 dorosłych + 3 dzieci. Karnet ulgowy i rodzinny będzie można zakupić wyłącznie po okazaniu ważnej legitymacji. Respektujemy Polkowicką Kartę Dużej Rodziny.