Seria porażek przerwana, wygrywamy w Łodzi

STYCZNIA, 2019

Nasze dziewczyny nie miały żadnych problemów z pokonaniem łodzianek. Panowały na parkiecie niepodzielnie, od pierwszej do ostatniej syreny. Ostatecznie, wyjazdowy mecz zakończył się wygraną podopiecznych trenera Marosa Kovacika 56:90.

O tym meczu śmiało można napisać, pojedynek bez historii. Już do przerwy nasz zespół prowadził różnicą 23 punktów. W kolejnej przewaga urosła do 35 punktów i stało się jasne, że mecz jest rozstrzygnięty. Polkowiczanki dominowały w każdym elemencie. Były skuteczniejsze, lepiej zbierały, miały więcej asyst i mniej strat. Łodziankom nie pomogła nowa środkowa, Ijeoma Ajemba, która rzuciła w dzisiejszym meczu siedem punktów. W naszym zespole najskuteczniejsza koszykarką była Lynetta Kizer, która zapisała na swoim koncie 18 „oczek”. Amerykanka dołożyła do tego 8 zbiórek.

Nasze dziewczyny wróciły na zwycięską ścieżkę pewnie wygrywając w Łodzi

Widzew łódź – CCC Polkowice 56:90
(14:27, 11:21, 13:25, 18:17)

Widzew:
Wilson 21, Perisa 11, Drop 9, Ajemba 7, Gertchen 5, Vucković 3, Pawlak 0, Paździerska 0.

CCC:
Kizer 18, Hayes 14, Leedham-Warner 13, Gajda 13, Fagbenle 10, Owczarzak 6, Kaczmarczyk 6, Thomas 5, Tyszkiewicz 3, Puss 2.

O tym meczu śmiało można napisać, pojedynek bez historii.