Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sponsorem Klubu

LIPCA, 2021

W sezonie 2021/2022 zgramy razem z PGM Polkowice, które dołączyło do grona Sponsorów.

Trwają przygotowania do nowego sezonu. Skład, który będzie reprezentował pomarańczowo-czarne barwy jest budowany. W drodze po sukcesy towarzyszyć nam będzie nowy Sponsor – Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp. z o. o.

Czym zajmuje się nasz nowy Sponsor?

Celem Przedsiębiorstwa jest zaspokajanie potrzeb społeczności lokalnej w zakresie świadczonych usług. Spółka jest właścicielem sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz systemów cieplnych w Gminie Polkowice.

W PGM Polkowice znalazły zastosowanie najnowsze technologie w takich dziedzinach jak: wodociągi, kanalizacja czy też ciepłownictwo. Wykwalifikowana kadra jest gwarantem mocnej pozycji Przedsiębiorstwa na rynku.