Praski test naszych dziewczyn

18

GRUDNIA, 2018

Nasze mistrzynie Polski prezentują się ostatnio bardzo dobrze i seryjnie wygrywają mecze. Jednak tak wymagającego rywala, jak USK Praga nie miały. Jutro w stolicy Czech zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz, na który nasz klub organizuje wyjazd. Początek o 19.

USK Praga to europejski potentat. Zespół, który seryjnie zdobywa tytuły msitrzowskie w Czechach, a w Eurolidze także jest jednym z faworytów. Ekipa prowadzona przez słynną trenerkę Natalię Hejkovą w dotychczasowych meczach przegrała tylko raz, z rosyjskim Jekaterynburgiem. W pięciu pozostałych pojedynkach mistrzynie Czech były lepsze. W pięknej Pradze udało się zbudować bardzo ciekawą, zbilansowaną i mocną drużynę. Jej kluczowe postaci to doświadczone Karolina Elhotova, Alena Hanusova, znane z występów w naszej drużynie Marija Rezan oraz Teja Oblak, czy też Alyssa Thomas.

otencjał koszykarki zespołu ze stolicy Czech jest bardzo duży, a fakt, że mecz będzie rozgrywany w Pradze z pewnością stanowi dodatkowy atut gospodyń. My wierzymy w nasze dziewczyny. Ostatnio spisują się naprawdę wyśmienicie. Nie tylko wygrywają, ale także grają w imponującym stylu. Doskonale bronią, są świetnie dysponowane w ataku. Klub organizuje wyjazd na mecz, zatem polkowiczanki mogą także liczyć na wsparcie swoich fanów. W Pradze zapowiada się ciekawe widowisko. Początek meczu o godzinie 19.

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Tak się tworzy historia. Pomarańczowe złotka po raz drugi z rzędu.

Przysłowiowe gryzienie parkietu przez 40 minut, efektowne akcje, zwroty wydarzeń przyprawiające o palpitację serca, niesamowity tumult i na koniec to co jest istotą sportowej rywalizacji – czyli zwycięstwo dające upragniony tytuł. Nasze dziewczyny wygrały dziś w Gorzowie Wielkpolskim 64:81 i tym samym po raz drugi z rzędu zdobyły tytuł mistrz Polski!

czytaj dalej

Jeden krok do raju

Jutro w Gorzowie Wielkopolskim trzeci mecz wielkiego finału Energa Basket Ligi Kobiet. Jeśli nasze dziewczyny wygrają, obrona wywalczonego przed rokiem tytułu mistrzowskiego stanie się faktem. Nad Wartę wybiera się spora grupa kibiców pomarańczowych.

czytaj dalej
Share This