Praski test naszych dziewczyn

18

GRUDNIA, 2018

Nasze mistrzynie Polski prezentują się ostatnio bardzo dobrze i seryjnie wygrywają mecze. Jednak tak wymagającego rywala, jak USK Praga nie miały. Jutro w stolicy Czech zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz, na który nasz klub organizuje wyjazd. Początek o 19.

USK Praga to europejski potentat. Zespół, który seryjnie zdobywa tytuły msitrzowskie w Czechach, a w Eurolidze także jest jednym z faworytów. Ekipa prowadzona przez słynną trenerkę Natalię Hejkovą w dotychczasowych meczach przegrała tylko raz, z rosyjskim Jekaterynburgiem. W pięciu pozostałych pojedynkach mistrzynie Czech były lepsze. W pięknej Pradze udało się zbudować bardzo ciekawą, zbilansowaną i mocną drużynę. Jej kluczowe postaci to doświadczone Karolina Elhotova, Alena Hanusova, znane z występów w naszej drużynie Marija Rezan oraz Teja Oblak, czy też Alyssa Thomas.

otencjał koszykarki zespołu ze stolicy Czech jest bardzo duży, a fakt, że mecz będzie rozgrywany w Pradze z pewnością stanowi dodatkowy atut gospodyń. My wierzymy w nasze dziewczyny. Ostatnio spisują się naprawdę wyśmienicie. Nie tylko wygrywają, ale także grają w imponującym stylu. Doskonale bronią, są świetnie dysponowane w ataku. Klub organizuje wyjazd na mecz, zatem polkowiczanki mogą także liczyć na wsparcie swoich fanów. W Pradze zapowiada się ciekawe widowisko. Początek meczu o godzinie 19.

NAJBLIŻSZY MECZ: 

Share This