LISTOPADA, 2023

Już dziś, 8 listopada o godzinie 20:30 reprezentacja Polski rozpocznie walkę o kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2025!

Biało-czerwone wyruszyły dziś w podróż do Antwerpii, gdzie już w środę zagrają pierwsze spotkanie kwalifikacyjne do EuroBasketu 2025. Na pierwszy ogień trudny sprawdzian, ponieważ przyjdzie im się zmierzyć z Mistrzyniami Europy, w których składzie są takie zawodniczki jak Julie Allemand czy Emma Meeseeman.

Poza parą trenerską Kowalewski – Eljasz-Radzikowski w polskiej drużynie wystąpią zawodniczki naszego klubu Liliana Banaszak, Weronika Gajda, Klaudia Gertchen i Stephanie Mavunga.

Będzie to niełatwe przetarcie dla trenera Karola Kowalewskiego, ale naturalnie trzymamy kciuki i wierzymy w piękne zwycięstwo!

Fot. KoszKadra / PZKosz

Transmisja meczu już dziś

od godziny 20:20

na TVP Sport i sport.tvp.pl!