MARCA, 2024

Poczet Mistrzyń!

Fizjoterapeutka Izabela Szubert!

Iza do sztabu Pomarańczowych dołączyła latem 2023. Objąwszy funkcję fizjoterapeuty, na jej barki spadł ciężar dbania o zdrowie zawodniczek. Intensywne, rozgrywane dwa razy w tygodniu mecze przecinane godzinami spędzonymi w samolocie czy w autobusie odciskają swoje piętno na organizmach Pomarańczowych.

To właśnie ciężka praca Izy pozwalała ulżyć zawodniczkom i ustrzec je przed kontuzjami. Chociaż uraz to zdarzenie losowe, losowym nie jest fakt, że w tym sezonie było ich stosunkowo niedużo. Kto wie, czy dzisiaj cieszylibyśmy się ze złota, gdyby nie ciężka praca Izy.

Pomoc Izy należy docenić tym bardziej, że jej wielką pasją jest spanie. Miłość ta często musiała być odkładana na bok, aby do późnych godzin nocnych pracować z zawodniczkami.
Iza nie potrzebowała wiele czasu, aby zaskarbić sobie szacunek i sympatię wszystkich współpracowników.

Polski Cukier Toruń vs KGHM BC Polkowice

W gabinecie jest najwyższej klasy ekspertem, zawsze gotowym do pomocy. Ogromne kompetencje w zestawieniu z niezwykle ciepłym usposobieniem czynią ją znakomitym fizjoterapeutą i jeszcze lepszym członkiem drużyny.

Izie życzymy zasłużonego odpoczynku i aby latem nie musiała się martwić o żadne mięśnie, poza tymi spiętymi od dźwigania medali.

Polski Cukier Toruń vs KGHM BC Polkowice