KWIETNIA, 2024

Poczet Mistrzyń

Zuzanna Kulińska!

Zuza wzmocniła zespół KGHM BC Polkowice w ubiegłe lato. Miniony sezon był dla niej pierwszym w Europie po latach spędzonych na amerykańskich uczelniach. Tak duży krok jest znacznym wyzwaniem.

W sporcie trudno o lepszy sposób zmagania się z wyzwaniami niż podchodzenie do nich będąc zmotywowanym i gotowym do ciężkiej pracy. Nie inaczej było w przypadku Zuzy. Rzucająca pracowała bardzo ciężko, często będąc pierwszą przychodzącą na trening i ostatnią z niego wychodzącą.

Jedną z idolek Zuzy jest grająca dla Cukurovej Basketbol Marina Mabrey. Tym większe wrażenie robi fakt, że to właśnie w wyjazdowym meczu w Mersin, w hali goszczącej tysiące kibiców, Zuza zdobywała pierwsze euroligowe punkty.

Zuza jest efektywna nie tylko na parkiecie. Niezwykle skuteczna jest również w kuchni, gdzie spod jej rąk wychodzą kulinarne cuda. Koleżanki z drużyny często raczone były najróżniejszymi pysznościami.

Zuza ma również nawyk noszenia skarpetek na lewą stronę. My życzymy jej, aby podobnej fantazji nie brakowało jej podczas letniego odpoczynku.

Polski Cukier Toruń vs KGHM BC Polkowice