MARCA, 2024

Poczet Mistrzów!

Kierownik drużyny Tomasz Mirski!

Pisząc o sztabie druzyny wspominaliśmy już o problemie snu i jego braku. O to, aby drużyna spała spokojniej dbał kierownik drużyny – Tomek.

Uporem w rozwiązywaniu różnorodnych codziennych problemów drużyny zaskarbił sobie zaufanie zawodniczek i trenerów. Wspólnie z manager Kingą prowadził media społecznościowe i stronę internetową; odpowiadał m.in. za gamę grafik i większość tekstów o meczach i drużynie.

Jedną z ulubionych potraw kierownika jest pad Thai – niejednokrotnie to właśnie to tajskie danie pojawiało się w pomeczowym menu – wszyscy wiemy dlaczego 🤭

Pasją Tomka jest naturalnie koszykówka – szczególnie ta w wydaniu polkowickim.

Polski Cukier Toruń vs KGHM BC Polkowice

Ponadto interesuje się kulturą – kinem, literaturą czy grami video. Jedną z licznych zalet Tomka jest również biegłość w języku dowcipu. Znakomite, wyrafinowane poczucie humoru do łez bawiło cały sztab drużyny, szczególnie trenera Karola.

Polski Cukier Toruń vs KGHM BC Polkowice